Посилена дезінфекція з метою запобігання поширення вірусних інфекцій
Дата: 03.04.2020 15:09
Кількість переглядів: 238
Задля запобігання розповсюдження вірусних інфекцій на території громади систематично проводиться дезінфекція місць загального користування у багатоквартирних будинках і прилеглої території. 03 квітня згідно існуючого графіку робітниками КП «Пісочинське ВУЖКГ» проведена дезінфекція у будинках за адресами: Гагаріна, 5, Некрасова, 25, Надії, 5.
Також враховучи побажання мешканців похилого віку проведено дезінфекцію у будинках ЖБК «Світанок»: вул. Гагаріна, №№ 1 та 2.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/636e80954e04e7ff4aa5698f179d5e54.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/81125cbb41a49bb5e78ecd42f8ff9d08.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2a1c67dc31e49b8e1d3f6e0a0a37de64.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c3dbb3d50dbea2a86c6e4a69769c11bc.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ecd2b6a10ad1e2e3d590e805a5d973ac.jpg)
« повернутися