Поліцейский офіцер громади. Профілактичні бесіди щодо недопущення порушень умов карантину.
Дата: 06.04.2020 15:07
Кількість переглядів: 292
06 квітня поліцейськими офіцерами громади спільно з працівниками комунальних закладів «Пісочинський ліцей «Мобіль» та «Коротичанський ліцей» проводиться перевірка дитячих майданчиків та спортивних споруд із метою попередження порушення правил карантину. Також у мікрорайонах Мобіль, Надія, на території приватного сектору селища Пісочин, у сел. Коротич офіцерами проводиться оповіщення населення щодо змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. №211.
Шановні мешканці! Дотримання умов карантину – запорука Вашого здоров’я та життя!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/1cad4cf7314dd22a062d84ec3dd29a3b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c0fcc9821ff119ada907c5f8e9f32220.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/59fc011d38dac18809043ddc9ea1e3de.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/144d2a69089669a7be0484637bf0d188.jpg)
« повернутися