Вітаємо з Благовіщенням Пресвятої Богородиці!

Дата: 07.04.2020 07:30

07 квітня православні християни відзначають одне з найважливіших церковних свят - Благовіщення Пресвятої Богородиці.

В цей день у церквах згадують благу звістку, яку Діві Марії приніс архангел Гавриїл. Божий посланник повідомив, що дівчина народить рятівника світу – Месію.

Сьогодні віруючим радять відгородити себе від суєти, приділити час молитві, і духовним думкам. Добре зайнятися благодійністю, робити добрі справи.

За народними традиціями, в цей день не прийнято працювати, існує повір'я, що на Благовіщення навіть пташка гнізда не в'є. Раніше було прийнято випускати в небо білих голубів. У деяких регіонах України дівчата раніше шукали проліски на це свято. Знайдена квітка обіцяла в цьому році заміжжя. В цей день наші предки спостерігали за погодою: яка погода на Благовіщення, така буде і на Великдень.

Шановні мешканці! Від щирого серця бажаємо Вам Божої благодаті! Нехай у родинах завжди пануватимуть злагода та добробут, міцне здоров’я подарує наснагу на добрі справи! Зі святом!