Дбаємо про безпеку та комфортні умови проживання мешканців!
Дата: 07.04.2020 14:08
Кількість переглядів: 218
Задля запобігання розповсюдження вірусних інфекцій систематично проводиться дезінфекція місць загального користування на території громади. Так, 07 квітня відповідні роботи виконуються у Коротичанському старостинському окрузі (сел. Коротич та Новий Коротич).
Також для забезпечення належного санітарного стану навколишнього середовища робітниками відділу здійснюється прибирання бросового сміття по вулицям: Покровська, Центральна, Маяковського, Пушкіна, Освіти, П.Шутки, біля залізничного переїзду.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5150222ab3baf6423c0aa0462c6bdc71.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0610460b2f88def5221ecb9a5fb040e1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a9868ff1326a650dac10f0856f3aeaaa.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4335dc0a86c045b4232e9ecd61779c26.jpg)
« повернутися