Посилена дезінфекція з метою запобігання поширення вірусних інфекцій
Дата: 10.04.2020 14:21
Кількість переглядів: 198
Робітниками КП «Пісочинське ВУЖКГ» систематично проводиться посилена дезінфекція місць загального користування на території громади.
Сьогодні, 10 квітня, відповідні роботи виконано у багатоквартирних будинках за адресами: вулиця Надії, №№5 та 16, 16 г, д, е, Некрасова, 25, а також на територіях майданчиків для збирання ТПВ біля будинків.
Проведено дезінфекцію у приміщенні громадської вбиральні у мікрорайоні Мобіль. Роботи проводяться згідно існуючого графіку, ретельно та відповідально. Дбаємо про безпеку мешканців громади – попереджаємо розповсюдження вірусних інфекцій!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/bf7f9ed655dae7cc5d0b1e511b35a371.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7c5af206b97c26f24ce7302ceae1b563.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0703ef36abd065309cfa029713d6e4ba.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0dd1319958ee4dceb46cc8e236b1544d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0b323b810ec0409d1ea7300dc7e36a66.jpg)
« повернутися