Привітання з Днем народження Біцюри В.Л., депутата Пісочинської селищної ради
Дата: 15.04.2020 07:00
Кількість переглядів: 262
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4ee7ba727b35747b5a1b999acfdab1b3.jpg)
Вітаємо з Днем народження Біцуру Володимира Леонідовича, депутата Пісочинської селищної ради!
Шановний Володимире Леонідовичу! У цей святковий радісний день зичимо Вам міцного здоров’я та бадьорого настрою! Нехай Ваше життя буде сповнене щастя, в родині панують злагода та благополуччя, а нові професійні успіхі сприяють розвитку нашої громади! Наснаги на добрі справи, підтримки однодумців і втілення всіх ідей та задумів.
З Днем народження!
« повернутися