У Харківській області офіційно підтверджено +11 випадків захворювання на COVID-19.

Дата: 15.04.2020 11:02

Серед захворілих – 5 підтверджень підозр на коронавірус та 6 досліджених пневмоній.
Наразі лабцентром опрацьовано близько 80% зразків хворих на пневмонію, які надійшли з лікарень.
Більша частина з 11 підтверджених захворілих - мешканці Харкова. Також COVID-19 виявлений у мешканців Балаклійського, Валківського, Дергачівського та Харківського районів. 1 захворілий - військовослужбовець.

1 людина одужала. Та, що була першою, яка захворіла.

І, на жаль, одна людина померла. Хворій був 71 рік, госпіталізована з двобічною пневмонією до Валківської ЦРЛ. Була в тяжкому стані на ШВЛ. Двічі експрес-тест показав негативний результат, ПЛР-дослідження виявило коронавірус. Жінка мала супутні захворювання – зокрема, кардіосклероз, гіпертонію та цукровий діабет.

3 25 підтверджених випадків (23 – хворих наразі), 21 людина госпіталізована, 2 – на самоізоляції.

Серед підозр – 18 людей госпіталізовано, 10 – на самоізоляції.

Отже, за весь період реєстрації в області зафіксовано 79 випадків підозри на COVID-19 (+9 нових підозр за останню добу), з них:
25 випадків підтверджено;
26 спростовано;