Посилена дезінфекція на території громади.
Дата: 16.04.2020 08:00
Кількість переглядів: 232
Задля запобігання розповсюдженню вірусних інфекцій на території громади систематично проводиться дезінфекція місць загального користування. Так, 15 квітня робітниками відділу благоустрою Пісочинської селищної ради відповідні роботи проведено у сел. Новий Коротич. Дбаємо про безпеку мешканців!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/57a3622f2fbda9e76a48820e4101135a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/727115749037189e87f7331417b3a04b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/026a44fc8e75835bb2f10990bd9f1aa2.jpg)
« повернутися