Поліцейські офіцери громади – захист та турбота про мешканців!
Дата: 16.04.2020 21:42
Кількість переглядів: 273
За допомогою до поліції звернулися жертви домашнього насильства. У ході оперативних заходів по факту виявлених порушень поліцейськими офіцерами громади було складено адмінпротоколи за ст. 173-2 КУпАП "Вчинення домашнього насильства". 14 та 15 квітня громадян, що вчинили правопорушення, було доставлено до Харківського районного суду. Стягнення у вигляді штрафу – саме таким став вирок суду.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/dcaa871330d11d6932e0b7761bdb19da.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/abc1ea967784471a196e2c03084bf587.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4b0083aac2e5735a1744cac3d8f6803f.jpg)
« повернутися