Оновлений фасад будівлі МПК-1 (місцевої пожежної команди) Пісочинської селищної ради

Дата: 16.04.2020 10:03

Безпека мешканців громади – наш пріоритетний напрямок роботи. Саме тому так важливо забезпечити належні умови праці робітникам МПК-1 (місцевої пожежної команди) Пісочинської селищної ради.
До професійного свята пожежного України оновлено фасад будівлі, у якому розміщується команда. Замінено вікна на нові металопластикові. Для створення комфортних умов придбано мікрохвильову піч, також планується закупівля бойлеру.
Особистий склад команди висловлює вдячність Пісочинському селищному голові Олегу Чернобаю за всебічну підтримку та особливу увагу до пожежної служби.