Пісочинська селищна рада створює всі необхідні умови для нерозповсюдження вірусних інфекцій на території громади!
Дата: 17.04.2020 17:16
Кількість переглядів: 231
Напередодні світлого свята Великодня селищною радою придбано паски для мешканців похилого віку (старше 60 років). Настоятель Свято-Василівського храму, протоієрей Леонід Мушинський провів обряд освячення пасок.
Освячені паски будуть доставлені мешканцям, яким виповнилось більш 60 років. Саме турботою за здоров`я представників старшого покоління сповнений наш заклик: ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА! Святкуйте Великодень із родиною!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0bd7d070866591041064e40c6dd212f0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/563667bbdd92fd5f5f93ec2c507f158d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/cb028b4ce8e8fbfb7991204eb22ba1b7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c6ddfbb832e7add21d3e84341c956372.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/972237bd9ea1adc86e5a938ee7c34f26.jpg)
« повернутися