Посилена дезінфекція на території громади.
Дата: 17.04.2020 19:57
Кількість переглядів: 204
Систематично проводиться дезінфекція місць загального користування робітниками КП "Пісочинське ВУЖКГ". 17 квітня відповідні роботи проведено у мікрорайоні Надія, у місцях загального користування будинків за адресами: вул. Надії, 5, 16 та 16 г, д, е, а також Некрасова, 25. Дбаємо про безпеку мешканців!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/db816a0384c4170f484ea96d65160858.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/fbfa83b2a5bb0b5e3252a13f6bb6e320.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ffcc865223304ae42852e6a1df95ef47.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ed845970d6dfb8bf6cd6c16bbf292c74.jpg)
« повернутися