Вітаємо з новим призначенням Раїну Юрія Івановича!

Дата: 18.04.2020 14:58

П’ять останніх років Юрій Іванович очолював Харківську районну державну адміністрацію. Мудрий керівник, який досконало знає свою справу, справедлива та щира людина, він завжди сприяв розвитку Пісочинської громади. Завдяки підтримці ХРДА у смт Пісочин збудована сучасна школа та фізкультурно-оздоровчий комплекс у мікрорайоні Мобіль. Завдяки виділеним коштам з бюджету Харківського району розпочалось й будівництво нової початкової школи з дошкільним відділенням у мікрорайоні Надія, збудовано соціальноме житло та реалізовано ще багато важливих проектів!
17 квітня Указом Президента України Юрія Івановича призначено головою Краснокутської районної державної адміністрації. Щиро бажаємо нових звершень на благо нашій державі! Безмежно вдячні за всебічну підтримку та плідну спільну працю!