Вшанувальний захід до 34 річниці аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 24.04.2020 11:53

34 роки тому, 26 квітня 1986 року, світ схвилювала техногенна катастрофа на Чорнобильській АЕС. Цю трагедію неможливо стерти з пам’яті,  адже її руйнівні наслідки досі відчуваються у нашому житті. У Пісочинській громаді на цей час проживає 284 мешканця, які є представниками всіх категорій постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС.

Щороку ми повертаємося пам'яттю до подій тих жахливих днів, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані можливістю жити та радіти кожному дню. Віддаючи  данину шани і вдячності тим, хто пожертвував своїм здоров’ям та життям заради майбутнього всього людства 24 квітня відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС за участі Пісочинського селищного голови Олега Чернобая, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Пісочинської селищної ради Андрія Уманцева, заступника голови Пісочинської організації «Союз Чорнобиль» Юрія Бондаренка.

До 34 річниці аварії на Чорнобильській АЕС ліквідатори І-ІІ категорії, постраждалі І-ІІ категорії, вдови загиблих і померлих ліквідаторів, діти, потерпілі від Чорнобильської катастрофи, отримали матеріальну допомогу від Пісочинської селищної ради.