Посилена дезінфекція на території громади.
Дата: 24.04.2020 21:26
Кількість переглядів: 201
Систематично, ретельно та відповідально проводять дезінфекцію робітники КП «Пісочинське ВУЖКГ» у місцях загального користування громади, зокрема у багатоквартирних будинках. 24 квітня відповідні роботи проведено згідно графіку за адресами: вул. Надії, №№ 5, 16, 16 г, д, е у мікрорайоні Надія та по вул. Квартальна, 8/8 і провулку Квартальному, 17 у мікрорайоні Мобіль. З турботою про Вашу безпеку!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b4c10b19f5669a7be6eb57587e1a9fac.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/015c9b710262551b8859618ad10d5a30.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e46f767085a806b8a4295786a3dc9ec2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0bbad63ea37b91ad3203b77d634b0a71.jpg)
« повернутися