Задля безпеки мешканців. Посилена дезінфекція на території громади.
Дата: 27.04.2020 20:05
Кількість переглядів: 240
Згідно графіку робітники КП «Пісочинське ВУЖКГ» ретельно та систематично проводять дезінфекцію у багатоповерхових будинках на території громади. 27 квітня відповідні роботи проведено у мікрорайоні Надія за адресами: вул. Надії, №№ 16, 16 г, д, е та на прилеглій до будинків території.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b7cf62774e50484ea94280911944e86d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c0e80d5949cd91d0c94d2f3b05073af4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5c31703fd946832ec1195b580168082c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/8d46fdce07f822c867daa07d91c8168a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/28deebfc74232d1e5c5fa57694b2c6bd.jpg)
« повернутися