Щира подяка за надану доброчинну допомогу!
Дата: 29.04.2020 16:16
Кількість переглядів: 255
Пісочинська селищна рада та колектив Комунального некомерційного підприємства Пісочинської селищної ради «Центр первинної медичної допомоги №2 Харківського району» висловлює щиру вдячність депутатам Пісочинської селищної ради Співак Діні Валентинівні, Валяєву Андрію Петровичу за надану допомогу у вигляді:
- одноразових медичних масок;
- безконтактних інфрачервоних термометрів;
- захисних щитків для обличчя;
- ізоляційних одноразових медичних халатів.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/cf140a851eeb1d5f393ede3e86cae07d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d7b5e8841bc8c4c3503736c2e9998820.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/31d7b9777842d39098b87974d4636c6f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/42649206b384d89496f53ae701d942fb.jpg)
« повернутися