В умовах карантину.
Дата: 30.04.2020 20:02
Кількість переглядів: 291
30 квітня з метою попередження та не поширення захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 представниками Пісочинської селищної ради та поліцейськими офіцерами громади проведена роз’яснювальна робота шляхом письмового попередження суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території Пісочинської селищної ради, щодо наслідків порушення ними карантину.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5dfa297118c42096ef352a6a3139eec4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/68c0bf759c347ad778155bed0f399be5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2f9406a6e026d9acb02bda378f7aaa95.jpg)
« повернутися