Шановні мешканці! АТ «Харківобленерго» інформує!

Дата: 07.05.2020 13:21

Риболовля в охоронних зонах повітряних ліній електропередачі 6/10/35/110 кВ і безпосередньо під ними біля водойм, річок, озер  категорично забороняється! Наблизивши вудку на неприпустиму відстань до струмопровідних частин або зачепившись снастю за провід, можна потрапити під напругу.

Також з настанням мисливського періоду, виходячи із практики минулих років, на території Харківської області траплялись непоодинокі випадки аварійних вимкнень ПЛ внаслідок руйнування ізоляційних підвісок та проводів, пов’язаних із влучанням  у них з мисливської зброї.

Шановні мешканці! З метою недопущення нещасних випадків серед рибалок та аварійних вимкнень повітряних ліній (ПЛ) закликаємо Вас дотримуватися правил безпеки! Цінуйте своє життя та здоров’я!