Роз’яснювальна робота щодо наслідків порушення карантину.
Дата: 13.05.2020 07:28
Кількість переглядів: 235
З метою попередження та не поширення захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 представниками Пісочинської селищної ради та поліцейськими офіцерами громади проводиться роз’яснювальна робота шляхом письмового попередження суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території Пісочинської селищної ради, щодо наслідків порушення ними карантину.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e3856d0bcba18d9d46fc882e143ca403.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/1c814da78cdc53ee641ddcc517e1cbf4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/56d689aa309c77c96a04c3ebc761f333.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0fdb81b9e61a561d6ab23357ae7c0fb7.jpg)
« повернутися