Спільними зусиллями дбаємо про навколишнє середовище!
Дата: 13.05.2020 15:16
Кількість переглядів: 241
На звернення мешканців громади щодо масового мору риби (товстолобика) Пісочинська селищна рада звернулася до Управління державного агентства рибного господарства у Харківській області (Харківський рибоохоронний патруль).
13 квітня у рамках комісії за участі робітників Управління, представників Пісочинської селищної ради, місцевих мешканців проведено обстеження русла річки Уди у селищі Пісочин. За попередніми висновками мор риби відбувається за природних обставин. Наразі роботи комісії триває, про результати буде повідомлене додатково. Слідкуйте за новинами на наших джерелах!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/29931f62082e3b233a890be6ac45b62f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3e103a43cb45cef616086fe31b5034eb.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a43c9b27f15c17cd104881b804d86c5d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/41db77504cf98699b3c72a591a1595fb.jpg)
« повернутися