Привітання з Днем народження Рябухи Л.Г., соціального робітника Пісочинської селищної ради

Дата: 14.05.2020 06:50

Вітаємо з Днем народження Рябуху Ларису Григорівну,  соціального  робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким,  непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!

Шановна Ларисо  Григорівно! Від щирого серця зичимо Вам щастя та успіху, міцного здоров’я та наснаги на добрі справи. Безмежно вдячні за Вашу таку нелегку й таку благородну справу, за Вашу людяність і відповідальність! Хай родинний затишок завжди дарує насолоду, підтримка колег сприяє новим професійним успіхам, всі плани втілюються у життя! Злагоди, любові, добробуту, радісних емоцій і приємностей щодня!