Продовжуємо облаштування мережі вуличного освітлення на території громади.
Дата: 15.05.2020 20:31
Кількість переглядів: 224
15 травня на замовлення Пісочинської селищної ради проведено ремонт вуличного освітлення вздовж алеї у мікрорайоні Мобіль. Також проведено заміну старого світильника на новий енергозберігаючий про провулку Лісовому у селищі Пісочин.
Дбаємо про комфорт та безпеку мешканців!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/6e55ac6580e34145535a10c826df69c6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/36df38ea2f03c5adc790f84da1fb6f58.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ea4186958cd2ddfa2e09a62381a4deff.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b02cc6178ced992d563230a2a3e80c04.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b9ac4e1754fb902ab20e272560502091.jpg)
« повернутися