З турботою про безпеку мешканців.
Дата: 17.05.2020 22:59
Кількість переглядів: 240
Систематично та ретельно робітниками КП "Пісочинське ВУЖКГ" проводиться дезінфекція місць загального користування у багатоквартирних будинках та на прилеглій території.
За останній час роботи виконано за адресами: провулок Квартальний, 17 та в'їзд Набережний, 13 у мікрорайоні Мобіль; вулиці Некрасова, 25, Гагаріна, 5, Надії, №№ 5, 16, 16 г, д, е у мікрорайоні Надія.
Дякуємо робітникам підприємства за відповідальність!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a9c2c0b73f13833fb7e1ea10d7c2a9ed.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/49a9706000846faaff4f19beee746a76.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/5b5e3aa40e5173330c7691b9f04fec1f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e14649f0b7aa8e297a792c5b6592eff3.jpg)
« повернутися