Привітання з Днем народження Хомут І.М., соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради
Дата: 19.05.2020 09:09
Кількість переглядів: 406
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/4f23179ab9b35595db3ed21903fea86a.jpg)
Вітаємо з Днем народження Хомут Ірину Миколаївну, соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!
Шановна Ірино Миколаївно! У цей святковий день прийміть наші привітання та побажання міцного здоров`я й наснаги на добрі справи. Безмежно вдячні за Вашу нелегку благородну працю, відповідальність та турботу про підопічних! Нехай Ваше життя буде сповнене радості та любові, у родині панують злагода та добробут, підтримка колег сприяє новим професійним успіхам!
З Днем народження!
« повернутися