Поліцейський офіцер громади
Дата: 19.05.2020 14:57
Кількість переглядів: 738
18 травня поліцейськими офіцерами громади спільно зі службою у справах дітей та сім'ї Пісочинської селищної ради проводилась перевірка двох сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Здійснено обстеження умов проживання та складено відповідний акт, винесено письмове попередження батькам, які виховують дітей у незадовільних умовах.
Також проведено профілактичні бесіди з особами, на яких раніше було складено протоколи за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП (вчинення домашнього насильства).
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0c27f3e5d890f32bdd0fc1f1ee81871b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/2c5fd4110a39e33a1025cf445124f8c5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ff170d3de55764f4558ce893722e77a5.jpg)
« повернутися