До уваги мешканців громади!

Дата: 19.05.2020 16:30

Шановні мешканці! Пісочинська селищна рада повідомляє, що відповідно до рішення XXXIV сесії VII скликання Пісочинської селищної ради  № 8/34-2020 від 15.05.2020 року «Про прийняття майна до комунальної власності територіальної громади Пісочинської селищної ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району» надавачом комунальної послуги з централізованого водопостачання холодної води та комунальної послуги з централізованого водовідведення з 01.06.2020 року на території Березівського та Коротичанського старостинських округів Пісочинської селищної ради визначено  КП «ПІСОЧИНКОМУНСЕРВІС».

КП «ПІСОЧИНКОМУНСЕРВІС» застосовуватиме  тарифи на комунальні послуги, які діяли на 01.05.2020 року за розрахунком попереднього надавача послуг - КП Харківської районної ради «КОМУНЕНЕРГО» :

- тариф на послуги з холодного водопостачання 23.072 грн./метр куб.;

- тариф на послуги з водовідведення 23.667 грн./метр куб.

Сплата за надані послуги здійснюється у безготівковому вигляді з обов’язковим визначенням призначення платежу (ЗА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ) за реквізитами:

1. ОПЛАТА   ОНЛАЙН:

КП «Пісочинкомунсервіс»

код за ЄДРПОУ: 31422634

МФО  351629

р/р за стандартом IBAN: UA423516290000000000260052928

ПРИКЛАД:  сплата за  (назва послуги)(прізвище, ініціали), (особовий рахунок)(адреса) .

Якщо сплачуєте кілька послуг одним платежем обов’язково по кожній вказувати в призначенні платежу назву послуги та суму по ній.

Передачу показань  лічильника  можна здійснювати на  Viber  067-573-90-10

з обов’язковим зазначенням адреси,  Прізвища, ім’я, по батькові

або номеру особового рахунку.

1. Оплату можна буде здійснювати також в касах АТ «Мегабанк»,  інших банках (які працюють з єдиною квитанцією АТ «Мегабанк», та касах Укрпошти по отриманій єдиній квитанції «Мегабанку».

При виникненні питань з заповнення платіжного доручення пропонуємо Вам звертатися до  КП «ПІСОЧИНКОМУНСЕРВІС»   тел.: 742-80-10,

тел. бухгалтерії:  742-79-66, 067-573-90-10