Привітання з Днем народження Губського Н.І., Почесного громадянина Пісочина, депутата Пісочинської селищної ради
Дата: 22.05.2020 07:00
Кількість переглядів: 191
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3f5f02c036e024b9ed67ae7dffd51e37.jpg)
Вітаємо з Днем народження Губського Миколу Івановича, Почесного громадянин Пісочина, депутата Пісочинської селищної ради!
Шановний Миколо Івановичу! Ваша любов до рідного краю та щира турбота про його мешканців, небайдужість і людяність викликають глибоку повагу та справжнє захоплення! У цей святковий день зичимо Вам завжди відчувати гордість від втілення планів і нових досягнень. Нехай міцне здоров`я забезпечить наснагу на добрі справи, вірні Вам люди завжди підтримують та надихають, а родинний затишок, любов і злагода у сім`ї дарують радість та задоволення!
З Днем народження!
« повернутися