Привітання з Днем народження Пригоди М. А., Почесного громадянина Пісочина, члена виконавчого комітету Пісочинської селищної ради, члена правління Пісочинської спілки ветеранів Афганістану
Дата: 23.05.2020 06:47
Кількість переглядів: 351
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/59b47c94833df0036e9e0e1fe89bc15f.jpg)
Вітаємо з Днем народження Пригоду Миколу Андрійовича, Почесного громадянина Пісочина, члена виконавчого комітету Пісочинської селищної ради, члена правління Пісочинської спілки ветеранів Афганістану!
Шановний Миколо Андрійовичу! Ваша активна громадянська позиція, щирість і порядність, любов до Батьківщини та турбота про добробут громади – взірець для наслідування!
Нехай Ви та Ваша родина завжди відчувають прихильність долі. Зичимо Вам міцного здоров’я та наснаги на добрі справи, злагоди та добробуту сімейному колі, успіхів у всіх сферах життя! Хай настрій буде радісним, натхнення дарує нові ідеї, спілкування з вірними друзями дарує задоволення.
З Днем народження!
« повернутися