Працюємо з душею, працюємо для людей!

Дата: 24.05.2020 22:19

Шановні мешканці! Задля забезпечення чистоти та естетичного вигляду громади робітниками відділу благоустрою селищної ради систематично з 07 години ранку до 19 години вечора проводяться всі необхідні роботи.

Щоденно здійснюється очищення від сміття територій мікрорайонів Мобіль (у тому числі зони відпочинку – соснового бору) та Надія.

Згідно з графіком відповідні роботи виконуються по вулицям: Шевченка, Рижовська, Заводська, Транспортна, Некрасова, Рижовський парк, Клубна, Гоголя, разворотне коло транспорту у с. Надточії.

За останній тиждень робітниками відділу очищено від бросового сміття вулиці: Берегова, Річна, Кооперативна, Харківська; провулки Київський, Маяковського.

Проведений покіс трав’яного устілу у селищі Пісочин: на території закладів дошкільної освіти №№1 та 2, у мікрорайоні Мобіль, по вулицям Полтавське шосе, Некрасова, 41.

Додатково встановлено 7 урн для сміття типу «Париж».

Робітниками відділу систематично здійснюється полив дерев та декоративних клумб.

Задля запобігання розповсюдження вірусних інфекцій систематично проводиться дезінфекція місць загального користування, у тому числі зупинок громадського транспорту та дитячих майданчиків.

Шановні мешканці, закликаємо Вас дбайливо ставитися до навколишнього середовища та цінувати нелегку працю інших! Також нагадуємо Вам про необхідність дотримання правил карантину. Цінуйте своє життя та здоров`я!

#працюємодлялюдей #милюбимоПісочин