Привітання з Днем народження Субботи С.С., Почесного громадянина Коротича, голови  ветеранської організації Коротичанського старостинського округу.

Дата: 25.05.2020 06:55

Вітаємо з Днем народження Субботу Світлану Семенівну, Почесного громадянина Коротича, голову ветеранської організації Коротичанського старостинського округу!

Шановна Світлано Семенівно! У цей святковий день прийміть наші щирі привітання та побажання щастя! Ваша любов до рідного краю та повага до односельців, відповідальне ставлення до громадянських обов’язків, людяність і порядність захоплюють! Нехай у Вашому оточенні завжди будуть вірні, люблячі люди, у сімейному колі панує злагода та благополуччя, а життя дарує радісні позитивні враження щодня. Зичимо Вам міцного здоров’я та наснаги на добрі справи, втілення всіх планів і нових звершень!