Конкурсний відбір на зайняття посади директора Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок»

Дата: 25.05.2020 15:15

З метою встановлення єдиного механізму організаційно-правових заходів щодо призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів дошкільної освіти Пісочинської селищної ради, виконавчим комітетом Пісочинської селищної ради  прийняте рішення «Про затвердження Положення про порядок призначення керівників закладів дошкільної освіти Пісочинської селищної ради та типової форми контракту з керівником закладу дошкільної освіти Пісочинської селищної ради», 14.05.2020 оголошено конкурсний відбір кандидатур на зайняття посади

директора Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок» Пісочинської селищної ради» (місце знаходження закладу освіти: 62418, Харківська обл., Харківський район, смт Пісочин, провулок Шевченко, 23).

Усі бажаючи громадяни України, які вільно володіють державною мовою та мають вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, зі стажем педагогічної роботи не менше трьох років, високим моральними якостями та станом здоров'я,  що дозволяє виконувати професійні обов'язки, можуть взяти участь у вищезазначеному конкурсі. Прийом документів здійснюється за адресою: 62416, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Пісочин, вул. Молодіжна, 2, каб. № 307, з 8.30 – 17.30 години, телефон для довідок: 766-01-19.

Конкурсний відбір відбудеться 14.07.2020 року о 10.00 годині в приміщенні актової зали Комунального закладу «Пісочинська початкова школа «Надія» Пісочинської селищної ради» у три етапи: тестові завдання для перевірки знань законодавства України у сфері дошкільної освіти; ситуаційне завдання та публічна та відкрита презентація державною мовою Перспективного плану розвитку Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок» Пісочинської селищної ради.

Для забезпечення максимальної прозорості проведення конкурсного відбору та дотримання принципів доброчесності, неупередженості й справедливого процесу відбору кандидату, буде забезпечено відео фіксацію та пряму трансляцію конкурсу на YouTube каналі.