Візит народного депутата Юлії Світличної
Дата: 30.05.2020 21:40
Кількість переглядів: 248
29 травня Пісочинську громаду відвідала народний депутат України Юлія Світлична.
Разом із селищним головою вона привітала вихованців дитячих будинків сімейного типу із прийдешнім святом - «Днем захисту дітей»! Багато цікавих та корисних подарунків, привітання, розмови та теплі слова - все це неймовірно приємний сюрприз для дітей напередодні свята! Народний депутат також завітала на будівництво нового освітнього комплексу у мікрорайоні «Надія»!
Вдячні за увагу та підтримку!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/17d3ef87be201e63b171e544b24ff428.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ad18048521df611ca1ea38c5de47ae25.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a1d762f980eb2c528b6594d17b4bbd7b.jpg)
« повернутися