Привітання з 80 річчям Погребняка В.П., Почесного громадянина Пісочина

Дата: 01.06.2020 07:04

Сьогодні свій 80-ти річний ювілей відзначає Погребняк Володимир Петрович, Почесний громадянин Пісочина, вчитель математики вищої категорії!

Людина активної життєвої позиції, Учитель з великої літери, Володимир Петрович протягом 60 років віддавав своє серце, навчаючи та виховуючи юне покоління. Безліч мешканців нашої громади щиро вдячні йому за мудрі поради та корисні знання!

Шановний Володимире Петровичу! У цей святковий день зичимо Вам міцного здоров`я та активного довголіття, бадьорого настрою й наснаги на добрі справи! Нехай у Вашому сімейному колі завжди панують любов, злагода та благополуччя, а кожен новий день дарує радість від спілкування з люблячими Вас людьми! Щастя, миру, душевної гармонії!

Зі святом!