Служба у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради вітає усіх дітей громади з Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2020 12:28

Свято відзначається 1 червня в усьому світі. Воно покликане звернути увагу громадськості на проблеми дитинства, захистити дітей від небезпек сучасного світу та захистити інтереси тих маленьких жителів нашої планети, хто не в змозі зробити це самостійно, потерпає від помилок дорослих.

Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

Бажаємо щасливого дитинства кожній дитині, миру і злагоди кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, - всім, хто причетний до найвідповідальнішої справи – виховання наступного покоління!