Вивезення негабаритного сміття
Дата: 03.06.2020 13:03
Кількість переглядів: 298
03 червня робітниками КП «Пісочинське ВУЖКГ» для забезпечення належного санітарного стану території громади проведено вивезення негабаритного сміття у мікрорайоні Мобіль по вулицям: Квартальна, №№ 8/8 та 5/9, в`їзд Набережний 13 та провулок Квартальний, 17.
Виконано викорчування залишків аварійного дерева та вивезення гілок після обрізки по вулиці Квартальна 8/8.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/14d1353d39ad3f243d5ac2c735cf99d2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/bb83b936560b681a49e3f2aa9549c989.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b37b1fd6b59e8c1ace2ec4ea7c9aaf6e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/cffcf469f07e3707465ae5b5126d0ffe.jpg)
« повернутися