Робота з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах
Дата: 04.06.2020 16:06
Кількість переглядів: 518
03.06.2020 року в рамках планового рейду працівниками Служби у справах дітей та сім’ї Піісочинської селищної ради спільно з поліцейськими офіцерами громади відвідані сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Під час рейду було відвідано 4 родини, з них 2 родини, в яких батьки неналежним чином виконують батьківські обов’язки. З батьками проведено бесіди щодо забезпечення належних умов проживання дітей, запобігання бездоглядності, оформлення необхідних документів, вручені письмові попередження та встановлені терміни для усунення недоліків.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/830bdbd1d4909889b48c0d49dc61c3d1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e39dc75cea1a27b839ad9ac6b4c9a306.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9da75b7dc35d3fb32d95e04a2dd06944.jpg)
« повернутися