Дбаємо про належний санітарний стан території громади.
Дата: 05.06.2020 13:40
Кількість переглядів: 289
Систематично та ретельно проводиться покіс трав`яного устілу на території Пісочинської ОТГ. Так, у Березівському старостинському окрузі за останній тиждень робітниками відділу благоустрою селищної ради відповідні роботи виконано по вулицям: Центральній, Горького, Покровській; в парку селища Новий Коротич.
Продовжується санітарна обрізка порослі лісосмуги у напрямку селища Рай-Оленівка.
Планомірно здійснюється вивезення гілок після санітарної обрізки дерев у селищі Коротич.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/290fa88fda59433517eb657deff190a5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e05019bdceafe63ff77db1c409565723.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/16332ce1b908a15a2c603151a156ea5a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/6fa28d084d793843dd81027a11db9960.jpg)
« повернутися