Зустріч Пісочинського селищного голови Чернобая О.О. з мешканцями
Дата: 05.06.2020 21:26
Кількість переглядів: 270
Незважаючи на дощ та несприятливі погодні умови, 05 червня відбулась зустріч Пісочинського селищного голови Олега Чернобая з мешканцями будинку по вул. Молодіжна 3 у мікрорайоні «Надія». Обговорено багато питань житлово-комунальної сфери, благоустрою та строків відкриття нового освітнього комплексу.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ce973e7b77d1e421f1ae099f29e496ec.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e4feb4c840645fa3c8f0e29c480060ca.jpg)
« повернутися