Працюємо з душею, працюємо для людей!

Дата: 08.06.2020 12:01

Шановні мешканці! Щоденно, з 07 години ранку до 19 години вечора робітниками відділу благоустрою Пісочинської селищної ради проводяться роботи, які забезпечують чистоту та естетичний вигляд нашої громади.

Систематично виконується  очищення від сміття територій мікрорайонів Мобіль (у тому числі зони відпочинку – соснового бору) та Надія.

Згідно з графіком відповідні роботи здійснюються робітниками відділу по вулицям: Шевченка, Рижовська, Заводська, Транспортна, Некрасова, Рижовський парк, Клубна, Гоголя, разворотне коло транспорту у с. Надточії.

За останній тиждень очищено від бросового сміття вулиці:  Рощинська, Новоселівська, Автомобільна, Харківська; провулок Київський.

Проведений покіс трав’яного устілу на території мікрорайонів Надія та Мобіль, біля будинків по вулиці Гагаріна; по вулицям: Кооперативна, Козацька, Некрасова, Рижовська.

Виконано санітарну обрізку дерев по вулиці П. Шутки у Коротичанському старостинському окрузі.

Продовжується завезення піску на дитячі майданчики. Виконана підбортовка по вул. Квартальній у мікрорайоні Мобіль.

Закликаємо Вас дбайливо ставитися до навколишнього середовища та цінувати нелегку працю інших!

#працюємодля людей #милюбимоПісочинськугромаду