Висловлюємо щирі слова подяки керівництву Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» за надану благодійну допомогу!
Дата: 10.06.2020 15:12
Кількість переглядів: 455
10 червня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай передав до КНП Пісочинської селищної ради «Центр первинної медичної допомоги №2 Харківського району» благодійну допомогу від Міжнародного благодійного фонду «Карітас України», для запобігання розповсюдженню коронавірусу Covid-19, у вигляді одноразових медичних масок, респіраторів, рукавичок, засобів дезінфекції, безконтактного інфрачервоного термометру, захисних окулярів, ізоляційних одноразових медичних халатів.
Пісочинська селищна рада висловлює щирі слова подяки керівництву Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» за надану благодійну допомогу нашій громаді!