Депутат Пісочинської селищної ради Хоменко Ольга Пантелеймонівна провела зустріч з мешканцями багатоквартирного житлового будинку № 1 по вулиці Будівельників.
Дата: 10.06.2020 16:32
Кількість переглядів: 329
9 червня депутат Пісочинської селищної ради Хоменко Ольга Пантелеймонівна провела зустріч з мешканцями багатоквартирного житлового будинку № 1 по вулиці Будівельників в смт. Пісочин. Під час зустрічі були розглянуті питання, пов’язані з благоустроєм прибудинкової території, ремонтом дитячого майданчика біля будинку, сферою житлово-комунального господарства, та визначено перелік першочергових заходів з підвищення рівня комфорту життя мешканців. Пісочинська селищна рада та депутат Хоменко Ольга Пантелеймонівна висловлюють подяку всім, хто брав участь у проведенні зустрічі. Хід виконання пропозицій мешканців ми будемо висвітлювати у наших наступних статтях.