Привітання з ювілеєм Воронька Є.Є., Почесного громадянина Коротича, депутата Пісочинської селищної ради.
Дата: 17.06.2020 08:22
Кількість переглядів: 191
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e9952f6e087c41efb3cbed507b51b341.jpg)
Вітаємо з ювілеєм Воронька Євгена Євгеновича, Почесного громадянина Коротича, депутата Пісочинської селищної ради!
Шановний Євгене Євгеновичу! Від щирого серця зичимо Вам успішного втілення всіх планів! Нехай міцне здоров`я дарує наснагу на добрі справи, підтримка однодумців сприяє новим ідеям, сімейний затишок наповнює серце радістю. Ваша любов до рідного краю, турбота про благополуччя її мешканців, щирість і небайдужість викликають захоплення! Бажаємо нових досягнень на благо жителів нашої громади!
Зі святом!
« повернутися