Будні відділення соціальної допомоги одиноким непрацездатним мешканцям похилого віку та інвалідам Пісочинської селищної ради.
Дата: 17.06.2020 13:30
Кількість переглядів: 239
Щоденно робітники відділення соціальної допомоги одиноким непрацездатним мешканцям похилого віку та інвалідам Пісочинської селищної ради створюють найбільш комфортні умови проживання своїм підопічним.
На фото: соціальний робітник Ірина Хомут здійснює вологе прибирання в будинку своїх підопічних - літньої пари Подлозних Лідії Сергіївні та Бориса Михайловича.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/911ab1b8fe1fb6ca1305750466251bd7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/95a7af5ebc289f45bd2c373578f28385.jpg)
« повернутися