Посилена дезінфекція на території громади.
Дата: 17.06.2020 13:33
Кількість переглядів: 236
Для нерозповсюдження вірусних інфекцій на території громади робітникам КП " Пісочинське ВУЖКГ" згідно графіка проведено дезінфекцію місць загального користування в багатоквартирних будинках, зокрема прилеглої території, по вулицям: Квартальна, 4 у мікрорайоні Мобіль; вул. Надії, 16, 16 г, д, е; Гагаріна, 5 та 7 у мікрорайоні Надія.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ba47e28d4c7803197201925df81409d8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/950f4cd767630b23b00f8f889e1c9d13.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/45c523d84a07aa514a2b66f45f682d06.jpg)
« повернутися