Новини відділення соціальної допомоги
Дата: 18.06.2020 15:32
Кількість переглядів: 232
Ретельно та відповідально, з турботою про добробут мешканців - саме так виконують свої професійні обов’язки робітники відділення соціальної допомоги одиноким непрацездатним мешканцям похилого віку та інвалідам Пісочинської селищної ради
18 червня фахівець відділення Людмила Міщенко надала допомогу літньому підопічному - Савченку Василю Никифоровичу, а саме: виконала йому не модельну стрижку.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0b7e52139ed96f08b1137910f5a721eb.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3e95c5a58e00632f21696b4391c24ae1.jpg)
« повернутися