Облаштування мережі вуличного освітлення громади
Дата: 20.06.2020 14:23
Кількість переглядів: 234
Враховуючи побажання місцевих мешканців, за ініціативи депутата Олександра Кожемяка у Новому Коротичі по вул. Громадській, Спортивній, Клубній розпочато роботи з улаштування нової лінії освітлення. Встановлюются додаткові опори та світильники, прокладається провід по вул. Клубній.
Безпека та комфорт мешканців - пріоритет нашої роботи!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9014f4992fe944a911a07580e785e623.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/771cb39ca03592aeb904d1100dbcf857.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3f7b1f981cef85d8e8802defbb86ce48.jpg)
« повернутися