Облаштування мережі вуличного освітлення. Селище Коротич.
Дата: 21.06.2020 15:09
Кількість переглядів: 301
Виконуючи звернення місцевих мешканців, за ініціативи депутата селищної ради Образцової Людмили Михайлівни виконано облаштування нової лінії вуличного освітлення в селищі Коротич (Кандибівка). 20 - 21 червня проведено тестування мережі. Сподіваємося, результат виконаних робот сприятиме підвищенню рівня безпеки, адже добробут населення – наш пріоритет у роботі!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/bd969919e277cf95b7f3cfe6399e9fe2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c8ef3a7958b818c603e70cbb5c630c6b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d0fbcfc4486ac1a3f5268a7abf0185bd.jpg)
« повернутися