Належний санітарний стан і естетичний вигляд громади – як результат ретельної праці та відповідальності!

Дата: 21.06.2020 22:11

Щоденно робітники відділу благоустрою Пісочинської селищної ради виконують очищення від сміття територій мікрорайонів Мобіль (у тому числі зони відпочинку – соснового бору) та Надія. Згідно з графіком відповідні роботи здійснюються по вулицях: Шевченка, Рижовська, Заводська, Транспортна, Некрасова, Рижовський парк, Клубна, Гоголя, разворотне коло транспорту у с. Надточії.

За останній період робітниками відділу також проведений покіс трав’яного устілу на території селища Пісочин, зокрема: у мікрорайоні Мобіль; по вулицям Некрасова, Шкільна; на прилеглих територіях Палацу культури та мистецтв, Пісочинської ЗОШ та початкової школі «Надія».

Щоденно для нерозповсюдження вірусних інфекцій проводиться дезінфекція салону соціального безкоштовного автобуса.

Виконана підбортовка вулиць: Некрасова, Полтавське шосе, Шевченка.

Для забезпечення належного естетичного вигляду території громади ліквідовано написи вандалів.

На виконання звернення місцевих мешканців та за ініціативи депутата Хоменко О.П. по вулиці Будівельників встановлено додаткову сміттєву урну «Париж».

Шановні мешканці! Добробут громади – наша спільна справа. Поважайте працю інших, цінуйте красу нашого неповторного краю!

#милюбимоПісочинськугромаду #працюємодлялюдей