Вітаємо з професійним святом – Днем державної служби України!
Дата: 23.06.2020 08:57
Кількість переглядів: 214
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b32d47f40a7ec1993bc86564d4d2462d.jpg)
Щорічно, 23 червня в нашій країні своє професійне свято відзначають представники державної служби.
У цей святковий день ми бажаємо Вам, шановні державні службовці, міцного здоров’я та наснаги на добрі справи! Щастя, добробуту в родині, успішного втілення всіх планів і задумів, підтримки колег і однодумців, нових професійних звершень на благо нашої держави!
Зі святом!
« повернутися